• Homepage
  • Amulet roste s vámi již od roku 1996

Amulet roste s vámi již od roku 1996

Pokud je vám právě 25 let a vaším oblíbeným kolem je AMULET, možná jste první generace, která na těchto kolech vyrostla. Amulet je tu s námi od roku 1996 a za tu dobu si získal oprávněnou přízeň českých cyklistů. Od těch nejmenších, až po ty dospělé.

Nápaditý design, špičková technologie, bezpečnost jízdy a komfort jsou základy, na kterých jsou kola Amulet postavena.

 

Technickým pohledem tvůrců
„Standardem našich horských kol je kvalitní rám se speciální novou geometrií QCG3 – Quick Curve Geometry (rychle zatáčecí geometrie), kterou jsme vyvinuli na základě našich zkušeností a poznatků. Geometrie rámu společně s širokými řídítky, krátkým představcem a sedlovou trubkou s malým offsetem nabízí jezdci rychlou a bezpečnou jízdu s vysokou obratností jak v těžkém sportovním terénu, tak v úzkých městských uličkách.

Další z našich originálních výrobků je pak řada komponentů Race-Light, které jsou, stejně jako QCG3 rámy, vyvinuty a designovány cyklisty pro cyklisty s velkým důrazem na funkčnost a vzájemnou souhru s ostatními díly každého kola.“

 

Dětská kola pro děti od 90 přes 135 cm
Víme, že každé dítě je hrdé, na každý centimetr, o který do výšky vyroste. Jak dítě roste, mění se potřeba velikosti kola. Amulet nabízí dětská kola od 12“ až po juniorská kola do 26/27,5““. Tady věrní fanoušci značky mohou skutečně říci: „vyrost jsem na AMULETU!“.
Ve velké oblibě u malých sportovců jsou kola značky Amulet zejména pro nízkou hmotnost kola, díky hliníkovému rámu. A tím nekončíme! Chytře navržený rám je přizpůsoben pro snadné nasedání a sesedání z kola. Což ocení především nejmladší cyklisti.

 

Když už juniorské kolo nestačí
Amulet nezapomíná ani na horská kola pro dospělé. Na těchto kolech si můžete užít lehkou jízdu, díky odlehčeným vidlicím z Carbonu, v malých rychlostech ve středně těžkém terénu. Pokud jste náročným uživatelem a máte rádi originalitu, můžete si kolo nechat sestavit na zakázku tak, aby vám vyhovoval každý detail.