• Homepage
  • Amulet už nejsou jenom dětská kola - na trh přicházejí horská elektrokola pro dospělé

Amulet už nejsou jenom dětská kola - na trh přicházejí horská elektrokola pro dospělé

Navazujeme na pětadvacetiletou tradici české značky Amulet. Pro sezónu 2022 jsme připravili první kolekci horských elektrokol pro dospělé

Kvalitní kolo s dobrou stabilitou a důrazem na nízkou hmotnost. Takto zná spousta rodičů dětská kola Amulet. Tuto oblast rozhodně neopouštíme, naopak jsem se pustili do dalšího rozvoje. Portfolio nyní rozšiřujeme o dospělá horská elektrokola s dlouhým dojezdem a kvalitním motorem.  Spolehlivost zaručuje nejmodernější model motoru M410 od jednoho z největších světových výrobců – firmy Bafang a dvacetiampérové bateriové články od Samsungu.  Když k tomu přičtete sportovní geometrii v kombinaci s moderním designem, máte před sebou moderní horské elektrokolo vhodné do terénu pro aktivní sportovce.

Kola Amulet pro aktivní sportovce

Radost z pohybu je to, co nás spojuje. Cyklistika v České republice zažívá i vlivem epidemie covid-19 nebývalý rozmach. Tomuto individuálnímu, respektive rodinnému sportu se začalo věnovat mnohem více lidí. Rádi bychom jim nabídli kvalitní česká elektrokola v moderním designu. Pro letošní sezónu nabízíme pět modelů horských elektrokol ve dvou barevných provedeních. V těchto dnech míří elektrokola do našich partnerských cykloprodejen po celém Česku i Slovensku. Najděte si vašeho nejbližšího prodejce a zajděte si novou kolekci jízdních kol Amulet vyzkoušet.

 

 

Nový investor, nová etapa

Od roku 2021 je značka Amulet součástí firmy SNOW-HOW, kterou 100% vlastní Tomáš Sgalitzer. Ve vývojovém týmu působí bývalí cyklističtí závodníci a do výroby přenášejí aktuální cyklistické trendy. Nový majitel je přesvědčený, že dobrá značka musí umět nabídnout kola pro všechny věkové kategorie. Jeho týmy pracují na rozvoji dětských i dospělých kol a do několika let nabídne i dětská elektrokola.