lng_hledany_vyraz

Tady jsme doma.... Již od roku 1996

Značka Amulet je již několik let na českém trhu. Česká republika, Český ráj jsou místa, kde na kole čerpáme energii, zde se rodí nové myšlenky. Fakt, že máme stále více spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací, je pro nás důkazem, že nabízíme kvalitní kola, která plní očekávání široké škály bikerů a cyklistů, a že naše práce a energie, vložená do neustálého vývoje, zlepšování a rozšiřování naší nabídky má smysl.

 

Jak to v Amuletu máme?

Filozofií značky Amulet je nabídnout Vám kvalitní kolo – komplexně řešený celek, balíček, který splní Vaše očekávání a nároky. Naše nabídka je pestrá a věřte, že si to své kolo vybere, ať jste profesionál, sváteční jezdec, nebo potřebujete kolo do města, jako dopravní prostředek

 

Technickým pohledem

Standardem našich horských kol je kvalitní rám s novou geometrií QCG – Quick Curve Geometry (rychle zatáčecí geometrie), kterou jsme vyvinuli na základě našich zkušeností a poznatků. Geometrie rámu společně s širokými řídítky, krátkým představcem a sedlovou trubkou s malým offsetem nabízí jezdci rychlou a bezpečnou jízdu s vysokou obratností jak v těžkém sportovním terénu, tak v úzkých městských uličkách.

Další z našich originálních výrobků je pak řada komponentů Race-Light, které jsou, stejně jako QCG rámy, vyvinuty a designovány cyklisty pro cyklisty s velkým důrazem na funkčnost a vzájemnou souhru s ostatními díly každého kola.